piątek, 12 maja 2017

Urządzenie IRS na podium

Prace nad budową urządzeń pomiarowych idą "pełną parą". W ferworze prac znaleźliśmy także chwilę na to aby wziąć udział w konkursie na urządzenie w obudowie EH, organizowanym przez firmę Phoenix Contact.
Phoenix Contact jest to producent automatyki przemysłowej w tym złączek szynowych, złącz przemysłowych, ochrony przed przepięciami i urządzeń automatyki, m.in. dla energetyki, telekomunikacji, przemysłu samochodowego, chemicznego, naftowo-gazowego.

Znalezione obrazy dla zapytania phoenix contact wiki

Ogłoszony konkurs polegał na zastosowaniu obudowy EH dla urządzenia elektronicznego. Aby przystąpić do konkursu należało przesłać zgłoszenie przedstawiające szczegółowo urządzenie, które zostało wybrane do zabudowania właśnie w obudowie EH oraz zaprezentować realizację tego projektu.

Urządzenie jakie wybraliśmy to IRS 201703  pozwalające na prowadzenie pomiarów natężenia temperatury, które już wcześniej zostało zaprezentowane na blogu.Oczywiście nie mogło zabraknąć szczegółowego opisu tego urządzenia i każdy element prezentowanego czujnika natężenia prądu został dokładnie opisany, co można zobaczyć w tej dokumentacji. Ponadto urządzenie zostało zabudowane w obudowę EH Phoenix Contact, co pozwoliło uzyskać poniższy efekt.


Praca nad projektem zabudowy naszego czujnika w obudowie, która wymagała sumienności i dokładności została nagrodzona przez firmę Phoenix Contact poprzez przyznanie drugiego miejsca w konkursie

Wiadomość o sukcesie naszego urządzenia jakim jest IRS 201703  bardzo nas ucieszyła  i jesteśmy dumni, że duży wkład oraz czas poświęcony na wykonanie projektu został tak wysoko doceniony :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz